Spróbuj gry w curling na bezpłatnym treningu otwartym!

Spróbuj gry w curling na bezpłatnym treningu otwartym!

Serdecznie zapraszamy na trening otwarty!

Uczestników czeka nie tylko nauka szczotkowania, ale też utrzymywania równowagi na lodzie, wypuszczania kamieni i trafiania nimi do celu – a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

Zajęcia odbędą się na lodowisku przy ul. Siedleckiego 7

w sobotę 30 września, w godzinach 7:15-8:45

Wstęp jest bezpłatny!

Treningi poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Krakowskiego Klubu Curlingowego. Na zajęcia warto zabrać ze sobą ciepłą odzież i obuwie sportowe na zmianę, a także wyposażyć się w pozytywny nastrój do szczotkowania lodu.

Posiadamy także potrzebny sprzęt i zapewniamy instruktorów, którzy wdrożą w curling osoby poruszające się na wózkach. Potrzebne jest tylko ciepłe – najlepiej kilkuwarstwowe – ubranie się. Curling na wózkach od 2006 r. jest dyscypliną paraolimpijską. W Polsce obecnie trenuje ją zaledwie kilkunastu zawodników. Możesz być jednym z pionierów! Na czym polega ta dyscyplina, można zobaczyć w krótkim materiale filmowym tutaj  / (c) Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji 2011

Gorąco zapraszamy!

trening2017

Wydarzenie organizowane jest w ramach realizacji zadania publicznego „Aktywny Kraków – Kraków Miastem Curlingu” i jest współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

O autorze