KKC w Myślenicach – zakończenie sezonu 2016/2017

KKC w Myślenicach – zakończenie sezonu 2016/2017

Choć na lodowisku nie trenujemy już od maja, oficjalnie sezon 2016/2017 w Krakowskim Klubie Curlingowym zakończyliśmy w miniony weekend, na tradycyjnym już letnim wyjeździe klubowym. 8 i 9 lipca 25 zawodników spędzało aktywnie czas na myślenickim Zarabiu.

Wręczenie nagrody Wzorowego Curlera.

Wręczenie nagrody Wzorowego Curlera.

Działo się sporo: wyjazd rozpoczęliśmy od panelu dyskusyjnego, w trakcie którego rozważaliśmy ważne aktualnie dla klubu kwestie.  Następnie, podczas quizu, wszyscy mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat zasad curlingu opracowanych przez Światową Federację Curlingu . Najlepszą znajomością i rozeznaniem w szczegółach przepisów wykazały się: 3. Karolina Startek, 2. Izabela Macina, 1. Urszula Biernacka. Wręczona została także nagroda Wzorowego Curlera, przyznawana corocznie w  uznaniu za zapał do treningów (najwyższą frekwencję) oraz zaangażowanie  w działania klubu. Jej laureatem w sezonie 2016/2017 został Krzysztof Maciak. Gratulacje!

 

Laureaci Pucharu Prezesa wraz z prezesem

Laureaci Pucharu Prezesa wraz z prezesem

Odbyło się również przekazanie przechodniego Pucharu Prezesa tegorocznym zwycięzcom mini-rozgrywek klubowych rozegranych w kwietniu: Aleksandrze Bigosińskiej, Sebastianowi Chojnackiemu i Adamowi Obuchowiczowi.

Potem przyszedł już czas na rekreację i rozrywkę: grę w kubb, siatkówkę, gry planszowe. Wiele emocji dostarczył również pubquiz, w trakcie którego przy dobrej zabawie sprawdzaliśmy kto ma największą wiedzę nie tylko na temat sportu, ale też wiedzy ogólnej.  Prawdziwie letnia pogoda dopisująca nam w niedzielę zachęcała natomiast do wycieczek po najbliższej okolicy i odpoczynku przy kąpielisku na Zarabiu.

Dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę!

Czekając na początek treningów i rozgrywek o występach sportowych KKC w zakończonym sezonie 2016/2017 można przeczytać w podsumowaniu tutaj.

O autorze