Curling pod Tatrami

Curling pod Tatrami

Drodzy Curlerzy!  Zachęceni pozytywnym odbiorem I Podhalańskiego Turnieju Curlingowego, zapraszamy Was po raz drugi do Czarnego Dunajca. Co więcej, tym razem curling pod Tatrami zagości aż na trzy tygodnie! We współpracy z Gminą oraz Zespołem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu, w dniach od 10 do 31 marca przygotujemy cztery ogólnodostępne tory.

W ramach wydarzenia odbędzie się:

  • I Turniej Par Mieszanych w dniach 10-12 marca
  • obóz sportowy w dniach 21-23 marca
  • II Podhalański Turniej Curlingowy w dniach 24-26 marca.

W pozostałe dni zaprosimy Was do korzystania z infrastruktury. Dla mieszkańców i gości oraz wszystkich, którzy chcieliby wykonać rzuty pod opieką instruktorów będziemy także prowadzić treningi otwarte.

W pierwszej połowie stycznia uruchomimy stronę internetową wydarzenia, na której znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje. Wtedy też otwarte zostaną zgłoszenia.

Wydarzenia będą odbywać się w hali lodowiska przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Ze względu na rozmiar obiektu tory będą o kilka metrów krótsze od pełnowymiarowych. Więcej informacji o lodowisku można znaleźć tutaj. Szkoła dysponuje zapleczem noclegowym, pokoje znajdują się tuż obok lodowiska, a chęć ich rezerwacji będzie można zaznaczać przy zgłoszeniu.

Zapraszamy!

O autorze