Dwie drużyny KKC na podium w Pawłowicach!

Trwa świetna passa krakowskich drużyn. To już trzeci polski turniej curlingowy z rzędu, w którym na podium można zobaczyć drużyny Krakowskiego Klubu Curlingowego!

Passę rozpoczęła żeńska drużyna KKC First Aid (s. K. Startek), która wygrała największy w Polsce turniej w Bełchatowie. Później na zawodach organizowanych przez nasz klub w Czarnym Dunajcu trzecie miejsce zajęli panowie z KKC Krakofsky (s. K. Kawecki), dopełnieniem tej serii są aż dwa miejsca na podium VI Turnieju Pawłowickiego – srebrne medale wywalczyła męska drużyna KKC Mistral (s. M. Chudziński), a brązowe żeńska KKC First Aid.

Ostatni z tych turniejów obył się w dniach 5-7.02.2016 r. na Lodowisku Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach. Wzięło w nim udział 16 drużyn z całej Polski. W tym gronie znalazły się dwie drużyny Krakowskiego Klubu Curlingowego i obydwie zakończyły zmagania sukcesem!

Pojedynki naszych drużyn z wymagającymi przeciwnikami były bardzo ciekawe i pełne emocji. Wymienić tu należy szczególnie przejęcie KKC First Aid w extra endzie z aktualnymi Mistrzami Polski ŚKC Marlex i tym samym wygranie meczu o 3. miejsce, czy ambitne „gonitwy” KKC Mistral z niekorzystnych wyników 1:6 czy 0:4, a także nieszczęśliwą kontuzję jednego z zawodników Mistrala w finałowym pojedynku z Cesarz Team.

Cieszą kolejne medale i miejsca na podium zdobyte dla KKC. Oby tak dalej!