Bełchatów bije rekordy

Bełchatów bije rekordy

Już za kilka dni odbędzie się największy turniej curlingowy w Polsce. W zawodach Bełchatów Open 2015 wezmą udział aż 42 drużyny, w tym sześć z Krakowskiego Klubu Curlingowego.

Zawody odbędą się w dniach 3-6.12.2015 r. na lodowisku Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Zachęcamy do śledzenia występów naszych zawodników za pomocą Facebookowego profilu KKC.

Zgłoszone drużyny:

1. WataHa ŚKC Katowice
2. Toruń Curling Team MKS Axel Toruń
3. Kamyczek POS Łódź
4. Smok i Jego Wesoła Kompanija AZS Gliwice
5. KKC Byle Do Domu KKC Kraków
6. KKC Vector KKC Kraków
7. KKC 4FunTeam KKC Kraków
8. KKC Trzy Kropki KKC Kraków
9. KKC First Aid KKC Kraków
10. KKC Mistral KKC Kraków
11.  MCC Warszawa
12. Plan B MCC Warszawa
13. Nox MCC Warszawa
14. Gdańsk Curling Club
15. Rozbitki AZS Gliwice
16. GCC Baltic Team Gdańsk
17. Ice Rockets AZS Gliwice
18. Grey Wolves Warszawa
19. Ogień AZS Gliwice
20. Bez Endu MCC Warszawa
21. Wakuta Sopot
22. Wakuta Sopot 2
23. Patardy
24. Kubak MCC Warszawa
25. Karpinskiy & Co Russia
26. Stone Dragons CCC Warszawa
27. Curlusy Baniate KS Warszowice
28. Culani ISRS Warszawa
29. PZD BKC Bełchatów
30. Bielczatki BKC Bełchatów
31. The Gentelmen BKC Bełchatów
32. Tereferekuku BKC Bełchatów
33. Strażacy BKC Bełchatów
34. Drużyna Cioci Kasi POS Łódź
35. 30sth POS Łódź
36. Juniorzy POS Łódź
37. Monkey Man POS Łódź
38. Team DeArch Vilnius Lithuania
39. Super Cool Comando POS Łódź
40. MC Hammer Lithuania
41. Kofeina
42. POS Łódź VIII

Program zawodów:

Czwartek, 3.12.2015 r.
• Godz. 15:00 – pierwsza kolejka rozgrywek (mecze wylosowane)
• Godz. 17:15 – druga kolejka rozgrywek (mecze wylosowane)
• Godz. 19:30 – trzecia kolejka rozgrywek (mecze wylosowane)

Piątek, 4.12.2015 r.
• Godz. 8:15 – czwarta kolejka rozgrywek (3 mecze wylosowane i 3 mecze drużyn z najniższych pozycji po pierwszym dniu)
• Godz. 10:15 – uroczyste otwarcie zawodów
• Godz. 10:30 – piąta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 13-24)
• Godz. 12:45 – szósta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 1-12)
• Godz. 15:00 – siódma kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 25-36)
• Godz. 17.15 – ósma kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 1-12)
• Godz. 19:30 – dziewiąta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 13-24)

Sobota, 5.12.2015 r.
• Godz. 8:15 – dziesiąta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 25-36)
• Godz. 10:30 – jedenasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 37-42 oraz 1-6)
• Godz. 12:45 – dwunasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 7-18)
• Godz. 15:00 – trzynasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 19-30)
• Godz. 17:15 – czternasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 31-42)

Niedziela, 6.12.2015 r.
• Godz. 9:00 – piętnasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 37-42)
• Godz. 11:15 – szesnasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 25-36)
• Godz. 13:30 – siedemnasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 13-24)
• Godz. 15:45 – osiemnasta kolejka rozgrywek (drużyny z pozycji 1-12)
• Godz. 17.30 – oficjalne zamknięcie turnieju, dekoracja zwycięzców.

O autorze

Michał Chudziński - Rzecznik Prasowy - Krakowski Klub Curlingowy - michal.chudzinski@kkc-curling.pl