Treningi i członkostwo w Klubie

Treningi i członkostwo w Klubie

Prawdopodobnie zabrzmi to banalnie, ale grać w curling naprawdę może każdy! Uczniowie, studenci, pracujący i emeryci. Curling to sport bez ograniczeń. Przekonał o tym chociażby Scott Baird, który w wieku 54(!) lat reprezentantował Stany Zjednoczone  na olimpiadzie w Turynie. Polecamy, abyś i Ty przekonał się osobiście!

Regularne treningi Krakowskiego Klubu Curlingowego odbywają się w sobotnie poranki na lodowisku MKS Cracovia przy ulicy Siedleckiego w Krakowie. Gwarantujemy opiekę sportową oraz techniczną! Kilka razy w sezonie jeździmy też o do Pawłowic, Gliwic lub do Bratysławy aby tam trenować i grać na odpowiednio przygotowanym torze curlingowym.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem regularnych treningów curlingu zapraszamy do wstąpienia do naszego Klubu. Aby zostać członkiem Krakowskiego Klubu Curlingowego wystarczy naprawdę niewiele: złożenie deklaracji członkowskiej KKC oraz opłacenie wpisowego (30 zł) i pierwszej składki członkowskiej (40 zł za kwartał). W ramach tej niewielkiej kwartalnej opłaty zapewniamy:
-  bezpłatne uczestnictwo w treningach w Krakowie,
-  bezpłatne korzystanie ze sprzętu klubowego, takiego jak kamienie, szczotki, slajdy, stopery i inne materiały pomocnicze,
- organizację wyjazdów na treningi na przygotowanych torach curlingowych (bezpłatnych lub płatnych),
- bezpłatne treningi teoretyczne,
- wsparcie sportowe i techniczne,
- wymianę doświadczeń i dotychczas zdobytej więdzy i umięjetności,
- w miarę postępów uczestnictwo jako reprezentant KKC w zorganizowanych wyjazdach na turnieje i zawody, również Mistrzostw Polski,
- organizację wyjazdów na obozy szkoleniowe,
- współtworzenie Krakowskiego Klubu Curlingowego przez aktywną działalność w Komisjach Tematycznych,
- uczestnictwo w spotkaniach integracyjnych i ogólnorozwojowych,
- możliwość zdobycia doświadczenia zarówno sportowego jak i organizacyjnego,
- dobrą zabawę i wesołą atmosferę,
- satysfakcję z ewentualnych postępów i osiąganych sukcesów!

Jeśli chciałbyś jednak na początek wyłącznie przekonać się czym jest curling, nie podejmując żadnych zobowiązań, możesz uczynić również to – uczestnicząc w treningu otwartym. Orgaznizujemy je kilka razy w roku (zazwyczaj na początku sezonu – jesienią, w czasie ferii zimowych oraz na wiosnę). Ogłoszenia o jego terminie pojawiają się w Aktualnościach!

Polecamy kontakt mailowy: biuro@kkc-curling.pl.

Zapraszamy raz jeszcze, dołącz do nas!!!

O autorze